Dostop do knjižničnega gradiva na prilagojen način!

02. 11. 2020

Knjižnica Ivana Potrča Ptuj omogoča dostop do knjižničnega gradiva na prilagojen način

V novih razmerah smo prilagodili delo v izposoji.

Prosta izbira gradiva s knjižnih polic ni možna. Prosimo, da gradivo predhodno rezervirate ali naročite:

Mladinski oddelek 02 771 48 17

Potujoča knjižnica 051 310 594

Gradivo je mogoče prevzeti osebno na označenem mestu ob vstopu v knjižnico in ob upoštevanju vseh priporočil in ukrepov NIJZ.

Dostop do domoznanskega gradiva je mogoč po predhodnem telefonskem dogovoru.

Prav tako je omogočeno nemoteno vračilo gradiva.

Od 24. oktobra naprej je do preklica zaustavljeno pošiljanje opominov ter obračunavanje zamudnin. Obvestila, poslana po elektronski pošti, o skorajšnjem prejemu opomina, so informativne narave. Kljub temu priporočamo, da gradivo pravočasno vrnete ali mu podaljšate rok izposoje.

Knjižnica deluje po poletnem odpiralnem času:

• ponedeljek in torek od 12. do 19. ure
  • sreda, četrtek, petek od 8. do 15. ure
  • sobota zaprto
  • bibliobus vozi po urniku

Vabljeni k izposoji e-knjig na portalu Biblos in uporabi drugih e-virov: Press Reader (zbirka časopisov in revij z vsega sveta), Spletnega biografskega leksikona Obrazi slovenskih pokrajin, domoznanskega portala Kamra.si, Digitalne knjižnice Slovenije dLib.si, portala o dobrih knjigah DobreKnjige.si