Domoznanski večer

Vljudno vabljeni na domoznanski večer, ki bo v četrtek, 17. septembra 2020, ob 19. uri v razstavišču knjižnice.

Gostili bomo Marijo Kolednik Črnila iz Vidma pri Ptuju, v kulturnem programu pa bodo nastopili člani Kulturnega društva Franceta Forstneriča.

Marija Kolednik Črnila je upokojenka in literarna ustvarjalka. Piše gledališke igre in pravljice; snov črpa iz ljudskega izročila domačega kraja, njegovih znamenitosti, predvsem pa z opazovanjem in čutenjem narave ter živali. Največji ustvarjalni navdih pa ji predstavljajo mladi in njeni domači.

V pogovoru z Darjo Plajnšek bo predstavila svoja že objavljena dela in tudi tista, ki so tik pred izidom.

Število obiskovalcev na dogodku je omejeno.

Priporočamo, da se nanj predhodno prijavite. (OBRAZEC NAJDETE SPODAJ)

Pogovor bo mogoče spremljati tudi v živo na YouTube kanalu Knjižnice Ivana Potrča Ptuj

Dogodek bo fotografiran in sneman ter izveden v skladu s higienskimi priporočili NIJZ.

Vljudno vabljeni!

Začetek: 17.09.2020 ob 19:00