JEZIKOVNA ČAJANKA – ZAKLJUČNI DOGODEK

V torek, 8. junija 2021, ob 17. uri, na dan očeta slovenskega knjižnega jezika Primoža Trubarja, vas vabimo na zaključno delavnico Jezikovne čajanke!

Na njej bodo predstavljeni poudarki in zanimivosti, ki smo jih spoznali na delavnici. Ob tem pa se bomo še virtualno podružili ob čaju/kavi in besedi ali dveh. 🙂

V preteklem letu smo v sodelovanju z Jezikovno zadrugo Soglasnik organizirali in izvedli brezplačno jezikovno delavnice za odrasle – Jezikovno čajanko, katere namen je bil dvig ravni bralne pismenosti med odraslimi.

Vodil jih je izkušeni lektor in slovenist Marko Janša. Skupaj smo uspešno odgnali strah pred nerazumevanjem besedil in pridobili samozavest pri samostojnem spopadanju z besedili, ki so pogosto lahko trd oreh.

Zaključna jezikovna delavnica bo potekala prek spleta (prek aplikacije Zoom) v torek, 8. junija, ob 17. uri.

Namenjena je vsem, ki bi želeli osvežiti svoje jezikovno znanje. Dogodek bo trajal približno uro in pol.

Prijave zbiramo do ponedeljka, 7. junija, na: info@soglasnik.si.

Povezavo na dogodek dobite dan prej.

Projekt Jezikovna čajanka izvaja Jezikovna zadruga Soglasnik v sodelovanju s Knjižnico Ivana Potrča Ptuj in podporo Ministrstva za kulturo Republike Slovenije.

Začetek: 08.06.2021 ob 17:00

Konec: 08.06.2021 ob 18:30