Fotografska razstava Zlomljena

Knjižnica Ivana Potrča Ptuj v sodelovanju s Centrom za socialno delo Spodnje Podravje vabi na ogled razstave Zlomljena fotografa Bojana Sobočana.

Bojan Sobočan prihaja iz Gomilice in je član Fotokluba Maribor in Foto-video kluba Lendava. Sodeloval je na številnih skupinskih razstavah, pripravil pa tudi nekaj samostojnih. Z ljubiteljsko fotografijo veliko pozornosti posveča resnim in perečim družbenim temam. Razstavo posveča ženskam, žrtvam nasilja, hkrati pa osvešča družbo na nedopustnost takšnih dejanj.

Otvoritev razstave bo za vabljene goste 1. oktobra ob 11. uri, krajši kulturni program bo pripravilo Kulturno-umetniško društvo Vitomarci. Posnetek otvoritve si je mogoče ogledati na YouTube kanalu knjižnice

V razstavišču knjižnice bo razstava na ogled do 30. oktobra 2021.

Začetek: 01.10.2021 ob 11:00

Konec: 30.10.2021 ob 19:00